Kategorie

O nas

Każdego dnia setki tysięcy działań i operacji nie byłoby możliwych, gdyby nie serwery. Sprzęt ten, wykorzystywany w firmach różnej wielkości, musi zagwarantować nie tylko płynną pracę pracownikom oraz użytkownikom usług, ale również w pełni zabezpieczyć dane firmy. My to wiemy!

Dlatego od ponad 12 lat dostarczamy najwyższej jakości refabrykowane (odnowione) serwery oraz podzespoły dla firm z całego świata. Ten czas pozwolił nam zdobyć doświadczenie oraz stworzyć najlepszy zespół specjalistów. Wiemy, że kupując sprzęt ważna jest nie tylko jakość, cena czy czas dostawy, ale przede wszystkim szybka pomoc w sytuacjach kryzysowych. Mamy zasadę, że nie zostawiamy swoich na placu boju. Jak masz problem, to jesteśmy po to, żeby go rozwiązać. Wspieramy Cię kompleksowo po zakupie, dajemy gwarancję jakości oraz najlepszej ceny. Wystarczy, że przedstawisz konkurencyjną ofertę, a my postaramy się ją przebić.

W razie awarii, w ramach gwarancji Next Business Day w ciągu 1 dnia roboczego dostarczymy część lub cały serwer.

Dbamy o to, żebyś miał jak największy wybór. Jednak czasem zdarza się, że mamy na magazynie rzeczy, których nie znajdziesz na sklepie. Dlatego zawsze radzimy zapytać, a my sprawdzimy czy mamy dla Ciebie w dobrej cenie to, czego szukasz.

Zaufali nam najwięksi w swoich branżach. Bez  problemu wysyłamy serwery oraz części na cały świat. Jeśli chcesz szeroko współpracować poproś o ofertę dla hurtowni lub B2B.

14 lat na rynku

Tysiące obsłużonych klientów

Kompleksowe wsparcie przy każdym problemie

Jesteśmy Blastnet. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ustawienia

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się
100% Pozytywnych komentarzy 64 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 64
Negatywne: 0
Średnia z 64 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Polecam

  • Jak zawsze interesy z firmą to czysta przyjemność.

  • Clean machine setup as agreed, with fast shipping. Highly recommended.

  • Szybka wysyłka. Sprzęt w środku czyli tam gdzie trzeba w idealnym stanie. Bardzo dobrze zapakowany. Kupuję najczęściej używany sprzęt, ale pierwszy raz dostałem o tak przyjemnym zapachu. Zdecydowanie polecam!

  • +