Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z polityką prywatności oraz polityką cookies.

Kategorie

BLASTNET - siedziba

Oferta blastnet obejmuje niezwykle szeroką gamę produktów z dziedziny IT. Jesteśmy po to, aby dostarczać wysokiej jakości sprzęt serwerowy (server, storage, workstation) oraz akcesoria serwerowe i sieciowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży IT, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności - nasz zespół tworzą pasjonaci IT. Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie i opiekę gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość sprzętu, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych oraz używanych serwerów oraz podzespołów i akcesoriów serwerowych i sieciowych. Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. W naszej ofercie znajdziesz poleasingowy lub nowy sprzęt serwerowy dla swojego przedsiębiorstwa albo domowego laba w rozsądnych cenach. Zawsze traktujemy Klienta indywidualnie co pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!


Ostatnio oglądano

No products

Menu

Porównaj 0