×

MODUŁ SFP FINISAR 8GB FTLF8528P2BNV-EM

36,90 zł brutto
30,00 zł netto
Ostatnie sztuki w magazynie

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Stan
Odnowione
Kod produktu:
1490
Obserwuj
Detale produktu
1490

Arkusz danych

Stan
Refurbished
Producent
FINISAR
Kod producenta
FTLF8528P2BNV-EM
Rodzaj portów
światłowodowe (SFP / SFP+)
Gwarancja
12 miesięcy
Dodatkowe Informacje
8Gb SWL SFP+ 850nm 150m
Zapytaj o produkt

Ustawienia

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się
100% kupujących poleca tego sprzedawcę
192 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 192 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 4.8
  • Obsługa kupującego 5
  • Procki tanie i dobre, polecam!

  • Błyskawiczna przesyłka (jak zwykle), towar zgodny z opisem.

  • Wszystko w porządku. Rewelacyjne opakowanie. Bardzo szybki czas dostawy. Kontakt ze sprzedającym i obsługa na najwyższym poziomie.

  • Dziekuje a jedno wielkie super ze Slowacji

  • Zakupy w BlastNet, to czysta przyjemność. Dawno nie spotkałem się z takim uczciwym i ludzkim podejściem do kupującego. Pozdrawiam.

  • Zakupy w BlastNet, to czysta przyjemność. Dawno nie spotkałem się z takim uczciwym i ludzkim podejściem do kupującego. Pozdrawiam.

  • Wszystko OK.

  • Wszystko OK. Polecam!!!