×

MODUŁ BROCADE 16Gbps 16GBase-SWL MM Fiber GBIC SFP+ 57-0000088-01

189,00 zł (brutto)
Dostawa 24h
Dostępny

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Stan:
Odnowione
Kod produktu:
1498
Obserwuj
Detale produktu
1498

Specyfikacja

Gwarancja
36 miesięcy
Stan
Refurbished
Producent
BROCADE
Kod producenta
57-0000088-01
Model
16GBase-SWL MM Fiber GBIC
Rodzaj
SFP+
Dodatkowe Informacje
Multi-mode Fiber (MMF) 16 Gbps
Zapytaj o produkt

Ustawienia

Menu

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się
100% Pozytywnych komentarzy 44 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 44
Negatywne: 0
Średnia z 44 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Clean machine setup as agreed, with fast shipping. Highly recommended.

  • Szybka wysyłka. Sprzęt w środku czyli tam gdzie trzeba w idealnym stanie. Bardzo dobrze zapakowany. Kupuję najczęściej używany sprzęt, ale pierwszy raz dostałem o tak przyjemnym zapachu. Zdecydowanie polecam!

  • +

  • Polecam!